Kategorie

REALONDA Memphis GRIS Gres 28,5x33cm

  • Kod: 3H33RS105
  • Czas realizacji: w magazynie w Warszawie
  • Dostępność: Jest
  • Producent: realonda
  • Cena: 119,00 zł
  • m.kw.
  • Poleć produktProducent: REALONDA
Kolekcja: Memphis
Rozmiar: 28.50 x 33.00 (cm)
Gatunek: G I
Waga: 20.500 kg / m²
Efekt powierzchni:

beton

Grupa dodatkowa:

podłoga

Grupa podstawowa:

gres

Kolor:

szary

Mrozoodporność:

tak - wg norm europejskich

Powierzchnia:

satyna

Rektyfikacja:

nie

Struktura:

nie

Ze względu na specyfikę produkcji płytek, mogą wystąpić różnice w odcieniach oraz kalibracji pomiędzy płytkami na ścianę, podłogę oraz dekoracjami (ściennymi, cokołami, listwami, stopnicami itp.)

 

Heksagonalne płytki z kolekcji Memphis to doskonały sposób na uatrakcyjnienie każdej aranżacji od stylu nowoczesnego do klasycznego. Płytki bazowe są gładkie, z wykończeniem satynowym z delikatnym efektem cementowym w kolorach beżowym, antracytowym, szarym i brązowym. Rozmiar płytek to 28,5x33 cm, są mrozoodporne. Dodatkowo w kolekcji dostępne są płytki z dekorem strukturalnym w romby, które uatrakcyjnią wygląd pomieszczenia.

Zastosowanie płytek Memphis:
- wewnątrz na podłogi i ściany: przedpokoju, pokoju, salonu, łazienki, kuchni;
- na zewnątrz: balkony, tarasy, altanki, chodniki.

 

Prosimy pamiętać, że to samo zdjęcie na każdym monitorze będzie wyświetlone w innej kolorystyce. Zdjęcia zostały wykonane w określonych warunkach oświetleniowych, które mają istotny wpływ na wygląd prezentowanych produktów. Produkty bowiem częściowo absorbują, a częściowo odbijają światło i jego barwę. A zatem percepcja zakupionych produktów, może być inna niż percepcja zamieszczonych zdjęć, nawet na skalibrowanych monitorach, gdyż niemożliwe jest odtworzenie identycznych warunków zewnętrznych.